E-marketing

E-marketing

Marketing

Marketing

Reklama

Reklama

Travel Marketing

Travel Marketing

Art Marketing

Art Marketing

Hi-Tech

Hi-Tech

Hľadať

Kde trávime na Slovensku najčastejšie dovolenku?

Je pravdou, že dovolenku Slováci v poslednom čase čoraz častejšie trávia práve v rodnej krajine. Možno k tomu prispela situácia vo svete, no určite aj to, že aj u nás je stále čo obdivovať. Hoci je Slovensko malá krajina miest, ktoré stoja za návštevu je tu neúrekom.


V rámci dovolenky často hľadáme relax či už pasívny, alebo aktívny. Preto je veľmi obľúbeným mestom Slovákov práve Veľký Meder. Tajomstvo jeho atraktivity tkvie predovšetkým v jeho termálnom kúpalisku. Horúce vody vyvierajúce z dvoch prameňov majú navyše blahodarný vplyv aj na naše zdravie.
Vďaka svojej dispozícii je každopádne často navštevovaným mestom aj Terchová. Stala sa centrom turizmu v Malej Fatre a je skvelým vstupným bodom pre mnohé túry. Za zmienku určite stoja známy folklórny festival Jánošíkove dni alebo Medzinárodná súťaž vo varení a jedení nášho národného jedla.
Folklórne tradície, jazyk a architektúra práve rázovitých goralov preslávila obec Ždiar. V lone Belianskych Tatier sa zaiste nikto nudiť nebude. Predovšetkým si tu však vždy prídu na svoje hlavne turisticky, športovo a folklórne naladení ľudia.
Mnoho z nás Slovákov miluje práve hory a s tým samozrejme spojené zimné športy. Niet sa prečo čudovať, že sa každoročne darí oravskej obci v jednej z najkrajších častí Tatier, Roháčov, prilákať mnoho krajanov. Reč je o Zuberci, kam hlavne v zimnom období prichádza čoraz viac návštevníkov do niektorého z troch lyžiarskych stredísk.
Miest na Slovensku, ktoré je treba navštíviť a ktoré vo vás zanechajú nielen príjemné pocity ale aj nezabudnuteľné zážitky je skutočne neúrekom. Na svoje si príde každý bez ohľadu na vek, kondíciu či koníčky. Určite máte aj Vy svoje obľúbené miesta na Slovensku, kam sa radi vraciate. Podpora turizmu je navyše pre mnohé mestá skutočne kľúčová. Preto vždy prv než sa vydáme za hranice, mali by sme aspoň trochu spoznať aj našu vlasť.

Silvia Korbová

Kto je online?

Práve tu je 9 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Vydavateľ

Agentúra EL (Agency EL), s.r.o., Partizánska cesta 1513, 02601 Dolný Kubín