E-marketing

E-marketing

Marketing

Marketing

Reklama

Reklama

Travel Marketing

Travel Marketing

Art Marketing

Art Marketing

Hi-Tech

Hi-Tech

Hľadať

Oravský Podzámok,  20. 12. 2021  Oravské múzeum P.O. Hviezdoslava, ktorého zriaďovateľom je Žilinský samosprávny kraj, pripravilo pre návštevníkov Oravskej lesnej železnice mobilnú aplikáciu, ktorá bude zároveň plniť aj funkciu audioguide. Textové a obrazové prvky, s možnosťou prehrania audio stopy, ponúkajú zaujímavé informácie prezentujúce Oravskú lesnú železnicu, jej históriu, jednotlivé expozície, vozový park, rozprávkový les, kultúru Goralov a okolitú faunu a flóru.

Ammán je hlavné a zároveň najväčšie mesto Jordánskeho hášimovského kráľovstva. Asi 175 km severne od Ammánu sa nachádza sýrsky Damask, 70 km západne Jeruzalem a 40 km juhozápadne Mŕtve more, ktoré je najnižšie položeným a zároveň najslanším jazerom na Zemi.

Plánujete letnú dovolenku na Slovensku a neviete kam sa vybrať?

   Máte radi hory, termálnu vodu a zážitky? Určite navštívte Meander park v Oraviciach na Orave, ktorý sa nachádza v blízkosti poľských hraníc a Západných Tatier. My sme sa sem vybrali predposledný júnový týždeň. Menší aquapark poskytne oddych návštevníkom každého veku. Môžete si užiť perličkovú masáž, či masáž vodnými tryskami v bazéne s termálnou vodou, oddýchnuť jacuzzi, vyblázniť sa v umelých vlnách, či na tobogane. Pre najmenších samozrejme nechýba detský bazén a vnútorné ihrisko, ktoré ocenia hlavne rodičia, keď si budú chcieť dať drink v bistre.

Máte radi Liptov a kone? Doprajte si aktívnu dovolenku plnú zážitkov.

Liptov patrí k najnavštevovanejším regiónom Slovenska. Turistom ponúka široké spektrum vyžitia. Hory, turistika, kultúrne pamiatky, wellness, aquaparky, či Liptovská Mara.

Zemianska kúria

Kúria bola v Uhorsku skromnejšie vidiecke sídlo strednej a nižšej šľachty. Zväčša sa jednalo o jednopodlažné murované, prípadne čiastočne murované stavby, ktoré sa odličovali od ostatných objektov obývaných bežným vidieckym obyvateľstvom. Zemianske kúrie sa vyskytovali všade tam, kde sídlili predstavitelia nižšej šľachty, zemani.

Kto je online?

Práve tu je 120 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Vydavateľ

Agentúra EL (Agency EL), s.r.o., Partizánska cesta 1513, 02601 Dolný Kubín

 ISSN: 2585-9900