E-marketing

E-marketing

Marketing

Marketing

Reklama

Reklama

Travel Marketing

Travel Marketing

Art Marketing

Art Marketing

Hi-Tech

Hi-Tech

Hľadať

Bleskovky

Pridaj sa k nám

Rád / rada píšeš vo voľnom čase zaujímavé články?
Pridaj sa k nám a pomáhaj nám vytvárať zaujímavý obsah.
Hľadáme ľudí, ktorí sa zaujímajú o kultúru, umenie, design, cestovný ruch, marketing a nové technológie.

Ak ti je aspoň jedna z týchto tém blízka, prípadne sa zaujímaš o inú zaujímavú oblasť o ktorej si myslíš, že by sa hodila na náš web a chceš si privyrobiť pár eur, neváhaj nás kontaktovať na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Niekedy stačí malá zmena, ktorá posunie produkty o veľký krok vpred. Tu vám ponúkame ukážku ako dokáže redizajn z atraktívniť produkt. 

Fytosal je firma pôsobiaca na slovenskom trhu už viac ako 10 rokov. Svoj biznis orientuje na rastlinu topinambur a produkty z nej. Svoju činnosť začínala dovozom výrobkov zo zahraničia, pre ktoré potrebovala slovenské etikety. 

Po takmer piatich rokoch sa firma Fytosal rozhodla pristúpiť k zmene. Keďže etikety výrobkov boli u cieľovej skupiny zaužívané, pristúpilo sa v prvom kroku len k zmene obalov. Keďže filozofia firmy začala smerovať  k BIO a EKO, plastové obaly boli nahradené recyklovaným papierom a sklom. 

Pred   Po
 sirup a cukriky  topinambur sirup
stare fytosal topinambur-dzem-visna

V ďalšej fáze sa firma rozhodla ukončiť dovoz zo zahraničia a spustiť vlastnú BIO certifikovanú výrobu a priniesla na trh nový rad produktov, ktoré si vyžadovali okrem ekologických a recyklovateľných obalov aj nový dizajn.

BIO dzem  bio sirup zazvor 

Nová BIO edícia džemov bola inšpirovaná ľudovým vzorom a tradičnou domácou výrobou. Topinambur v kombinácií tradičných slovenských bobuľovín a ovocia, ako čučoriedka, brusnica, jahoda a višňa.

Ďaľším z nového radu produktov bola kombinácia dvoch zaujímavých rastlín, topinambur a zázvor, ktoré poskytol Fytosal svojim konzumentom v dvoch podobách. Pri riešení dizajnu sa vychádzalo z už zaužívaných recyklovateľných obalov. Inšpiráciou pre novú etiketu bol kvitnúci topinambur, ktorý koncom leta kvitne nádherným žltým kvetom. Grafik využil štylizovaný topinamburový kvet na bielom pozadí, čím nechal vyniknúť etiketu produktu na tmavších odtieňoch obalov.

 Foto: D.Lofajová, J. Brunčák

-----------------

Ďalším vydareným redizajnom je napríklad produktová rada Stará mama firmy Hope Family, kde sa s redizajnom pohrala firma ASAPRINT

 

 

Kto je online?

Práve tu je 28 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Vydavateľ

Agentúra EL (Agency EL), s.r.o., Partizánska cesta 1513, 02601 Dolný Kubín