E-marketing

E-marketing

Marketing

Marketing

Reklama

Reklama

Travel Marketing

Travel Marketing

Art Marketing

Art Marketing

Hi-Tech

Hi-Tech

Hľadať

Bleskovky

NAJ slovenských firiem 2018

Viete ktoré firmy pôsobiace na Slovensku dosiahli najvyšší zisk, mali najvyššie tržby, alebo zaplatili najvyššiu daň? Firmy každoročne odosielajú po skončení účtovného obdobia účtovné závierky, z ktorých je možné získať zaujímavé informácie. Vďaka projektu Finstat, ktorý bol spustený v roku 2013 sa k týmto informáciám môže dostať jednoducho aj široká verejnosť a pozrieť sa na hospodárenie jednotlivých firiem.

Čítať ďalej...

Azda každý z nás má svoje záľuby či vášne, ktoré často pretrvávajú už od útleho veku. Fascinácia autami či vlakmi v detstve ostane mnohým až do dospelosti. Malé kovové autíčka časom nahradia tie skutočné. S vlakmi je to už ťažšie, keďže skutočné vlakové súpravy a lokomotívy si len tak kúpiť nemôžeme.

drevene vlaciky logo1Hračkárske vlakové súpravy, či celé sety sú vášňou mnohých malých chlapcov, ktorí si pri stavaní železnice trénujú zručnosti a rozvíjajú fantáziu. Neraz do tejto hry zapájajú aj svojich rodičov, najmä otcov, ktorí sa tiež na chvíľu vracajú do detstva a pomáhajú budovať malým inžinierom celé mestá.
Keď mal náš malý syn rok a pol, dostal svoj prvý vláčik. Vtedy sme ani netušili čo tento darček spôsobí a že sa naša obývačka začne meniť na jednu veľkú železnicu. K prvému vláčiku už čoskoro začali pribúdať ďalšie a ďalšie. Samozrejme vláčiky musia chodiť po koľajniciach, mať svoje depo, ľudia musia čakať na stanici a nesmie chýbať ani most, či tunel. Vláčiky boli zrazu všade. V tablete, televízií, detskej izbe i na oblečení. Dokonca si začal vyžadovať návštevu stanice, kde s veľkým nadšením sledoval prichádzajúce a odchádzajúce vlaky.
Naše hyperaktívne dieťa, ktoré nikdy nedokázalo pri ničom posedieť viac ako 5 minút, zrazu začalo tráviť dlhé chvíle skladaním koľají, budovaním stavieb a riadením vlakových súprav na svojej vlastnej železnici. Nie je deň, kedy by v našej obývačke nevyrástla nejaká nová trať.


Pre túto vlakovú vášeň nášho malého syna sme sa rozhodli založiť internetový obchod drevenévláčiky.sk v ktorom sa snažíme ponúkať malým železničiarom a ich rodičom drevené vláčiky, koľajnice, mosty a vlakové stavby za priaznivé ceny. Sortiment sa budeme snažiť postupne rozširovať o nové a nové mašinky, ale aj stavby, aby boli mestečká malých železničiarov čo najzaujímavejšie.


Autor: Ivan Korytár

Kto je online?

Práve tu je 55 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Vydavateľ

Agentúra EL (Agency EL), s.r.o., Partizánska cesta 1513, 02601 Dolný Kubín